Sayın, Giriş Yap | Üye Olun

   Sepetiniz: (Boş)
 

Ana Sayfa

Yeni Ürünler

 

Kampanyalar

 

En Çok Satılanlar

 

Site Haritası

 

İletişim

 

 
 

- Xpecia Erkek

- Xpecia Erkek

Xpecia erkek tablet saçınızın ihtiyaç duyabileceği tüm bitkisel ve bilimsel ürünleri içerecek şekilde konunun uzmanları tarafından formülize edilmiştir.

Detaylar


94,90 TL KDV dahil

Mevcut: Mevcut

9999 Stoktaki Ürün


Erkek tipi saç dökülmesi için üretilmiş yüzlerce sprey formunda ürün vardır ne yazık ki bunlardan sadece minoxidil veya procapil içerenler olumlu etki sağlamaktadır “bitkisel” adıyla üretilen diğer yüzlerce ürün hiçbir işe yaramamaktadır.


Saç dökülmesinde bilimsel ürünler kullanılmalıdır. Xpeciada bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Bölgesel ürün kullanımında, kullanıcılar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirememekte ve büyük kısmı ürün kullanımını bırakmaktadır. Oysa saç dökülmesi sürekli ürün kullanımı ile duran, ürün kullanımını bırakmayla tekrar başlayan bir sorundur.


Bölgesel ürün kullanımında, günde 2 defa uygulamanın zorlu, uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması, alerji yapabilmesi, saçta tortu bırakması, arkasından banyo yapılamaması, saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

 

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.


Xpecia Erkek İçindekiler                                      

-Saw palmeto (meyve)    300 mg

-Ginkgo biloba (yaprak)    20 mg

-Biotin                               2 mg

-Pantotenik asit               20 mg

-Folik asit                      0,4 mg

-Zink                                 7.5 mg

-Magnezyum                     10 mg

-Silica                                10 mg

-L Sistin                              5 mg

-Keratin                            10 mg

-İsoflavon                           4 mgBu gurup ürünlerde içerik genellikle günlük dozu belirtir yani günde 3 defa alınan bir kapsülün içeriği yazılırken 3 kapsüldeki toplam madde miktarı belirtilir oysa xpecia tablette tek tablet içeriği belirtilmektedir.


Benzerlerinden bir diğer önemli farkı benzerleri günde 2 veya 3 tablet sürekli kullanım öneirken xpecia 1-2 aydan sonra günde tek tablet yeterli olmaktadır.Bu durum hem kullanım kolaylığı getirmekte hemde daha ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Sepet  

(boş)