Sayın, Giriş Yap | Üye Olun

   Sepetiniz: (Boş)
 

Ana Sayfa

Yeni Ürünler

 

Kampanyalar

 

En Çok Satılanlar

 

Site Haritası

 

İletişim

 

 
 

DS Laboratories Spectral DNC-N - Nanoxidil

DS Laboratories Spectral DNC-N - Nanoxidil

ÇIĞIR AÇAN SAÇ DESTEK SİSTEMİ SPECTRAL.DNC-N (60ml.)

Detaylar


190,00 TL KDV dahil

Mevcut:

4 Stoktaki Ürün


Spectral.DNC-N®, kafa derisinin son derece kompleks biyolojisinde lokal uygulamalardaki en yüksek muhtemel verimliliğe ulaşmak için yıllar süren son teknoloji araştırmaların ürünüdür. Bu araştırmanın amaçlarından biri de, bazı faydalı moleküllerin kombinasyonu ile istenmeyen bazı etkilerin azaltılması ve istenen niteliklerin arttırılmasıdır. Ayrıca emilim niteliklerine de özel şekilde dikkat edildi zira bazı bileşenlerin sadece kafa derisinin belirli yerlerinde mesela saç kökü tabanındaki cilt kabarcığında faydalı etkisi bulunmaktaydı. Bu özel şartlarda, cilt kabarcığından başka bir yere malzemenin ulaşması durumunda uygulamanın bir faydası olmazdı.

Araştırmamızın bir diğer mühim yönü de, lokal terapilerde sıklıkla yaşandığı şekilde, belirli bir formülün etkisinin zamanla azalmadığından emin olmaktı. Uzatılmış kullanım sonrasında verimlilik kaybı ve hatta bir yıl aşıldığında gerileme yaşayan pek çok kullanıcı için buna dikkat verilmesi sorunları çözmektedir.

Bu formül, beş yıllık bir sürede gönüllü insanlardan toplanan veri kapsamında klinik deneylerde değerlendirilmiş olan ve ardından kendi kapsamlı denemelerimizde test edip optimize hale getirdiğimiz bileşenleri içermektedir. Plasebo kontrollü çift kör denemelerde verim göstermeyen malzemeler reddedilmiştir. Bu malzemeler emilimin arttırılması için Nanosome mikro küreler kapsamında kapsüllenmiştir ve diğerleri optimum dağılım için serbest formda sunulmaktadır.

Spectral.DNC-N®, Nanoksidil adında bir yenilikle beraber gelmektedir. Nanoksidil, Minoksidilden daha düşük moleküler ağırlığına sahip yeni bir malzeme olup, saç köklerinin tabanına daha iyi nüfuz imkanı sağlamaktadır.

-En gelişmiş verimlilik
-Biyo teknik araştırmaların liderinden
-Çığır açan yenilik
-Daha kalın saç çıkmasını sağladığı klinik olarak onaylanmıştır.

 

KULLANMA TALİMATI :

Saç kaybı veya incelme olan yere günde 2 defa doğrudan 10 kez püskürtünüz. Sıvıyı tüm alanda eşit şekilde ovarak sürün ve ellerinizi kullanımdan hemen sonra sabun ve su ile yıkayın. Saçınızı durulamayınız. Spectral.DNC-N® saçınız yıkanmış olsa da olmasa da uygulanmalıdır. Spectral.DNC-N®’nin talimattaki şekilde kesinti olmaksızın düzenli kullanımı zorunludur. ® hamile kadınlarca kullanılmamalıdır. Sadece yetişkinlerin kullanımı içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz.

 

Önemli Teknolojik Hususlar:
-Nanoksidil %5
-Amineksil
-Adenozin
-Procyanidin B2
-Citrulline
-Nanosome
-Bakır peptitler
-T-flavanon
-Ve diğerleri...

 

 

Sepet  

(boş)