Sayın, Giriş Yap | Üye Olun

   Sepetiniz: (Boş)
 

Ana Sayfa

Yeni Ürünler

 

Kampanyalar

 

En Çok Satılanlar

 

Site Haritası

 

İletişim

 

 
 

Hair Pharma Saç Bonesi

Hair Pharma Saç Bonesi

Saç bonesi amaca göre değişik formatlarda üretilmektedir. Örneğin havlu gibi olan kurutma amaçlı, latex olan havuza yada denize girerken, poliüretan olan banyo esnasında saçı ıslatmamak veya çeşitli uygulamalar sonrası saçı tam kapatmak için kullanılır.

Detaylar


7,50 TL KDV dahil

Mevcut:

9998 Stoktaki Ürün


Hair Pharma Saç Bonesi uygulanan bit ilacı, dermatit ilacı, boya gibi ürünlerin etrafa saçılmaması, kirlilik yapmaması ve çabucak buharlaşıp etkisinin azalmaması için kullanılmaktadır. Saça ve saçlı deriye sürülen ürün uygulandıktan sonra bone çıkarılıncaya kadar etkinliği ve emilimi devam eder. Kullanılacak tedavi ürününden daha iyi cevap alınmasını sağlar. Kullanılacak ürün kötü kokuluysa hava geçirmez özelliği sayesinde istenmeyen kokunun ortama yayılmasını engeller, renkli ürünlerin koltuk veya yastığı boyamasını önler. Saçını yıkamadan sadece bedenini yıkayıp çıkan kişilerin saçını ıslatmaması için pratik çözümdür, banyoya girerken bone takmak ıslanmayı engeller.

Saç Bonesi Kullanım Yerleri;

Saç boneleri selülozik, latex, kumaş veya poliüretan yapıda üretilmektedir.

Selülozik; Kağıt kumaş yapısındadır, olanlar ameliyatlarda kullanılır evde saçların dağılmaması için takılır. Kullan at şeklindedir, çalışırken kullanıldığı için terin buharlaşmasını engellemeyecek tarzda üretilmiştir..

Latex; Ameliyat eldiveni gibi elastikidir, olanlar havuza girerken takılır ve uzun süre kullanılır en pahalı olandır bir tanesi yapısı bozuluncaya kadar onlarca defa kullanılabilir. Su geçirmezdir.

Kumaş ; Daha çok banyodan sonda saçların yavaş kuruması içindir, kuaförlük hizmetleri sonrasında uygulanır.

Poliüretan; Poliüretan bir tür naylondur, hava geçirmediği için daha çok ilaç uygulamaları sonrası ilacın kısa sürede buharlaşmaması ve daha uzun süre etkinliğini koruması, boya gibi kimyasal madde uygulamalarında kullanılır.

Hair Pharma Saç bonesi DermooTTO losyon ile birlikte satıldığı gibi ayrıca satışı yapılmaktadır, bir defa kullanıp atılabileceği gibi, ılık suda hafifçe durulayıp tekrar tekrar kullanılabilir. Bir boneyi bir başkasının kullanması önerilmez. Kanserojen madde veya alerjik madde içermediğinden güvenle kullanılabilir.

Sepet  

(boş)